CUNDA VE KOYLARINDA MİNİ MAVİ TUR 27-28 TEMMUZ

Cunda adasından başlayacak Mavi Turumuz 2 gün olağanüstü güzellikteki koylarda geçecek .Gece yakamozlarla beraber yüzüp ay ışığının atında uyuyacağız. Göreceklerimiz Karaada , Akvaryum, yeşil koy, İncirli Adası, Çıplak adası,Pınar adası, Ortunç koyu, Maden adası, Melina adası ( Şartlara göre değişebilir veya eksilik artabilir)
BU ETKİNLİKTE SÜRE OLARAK FAZLA OPSİYONUMUZ YOK . NİYETİ OLANLAR KAYIT OLURLARSA ETKİNLİĞİ HEMEN KESİNLEŞTİRİRİZ
ETKİNLİĞİN KESİNLEŞMESİ İÇİN GEREKEN MİNİMUM SAYI 15 KİŞİDİR.SAYI DOLMAZ İSE 24 HAZİRANDA İPTAL EDİLECEKTİR.
TARİH :27-28 Temmuz 2024
YER : AYVALIK
İÇERİK: DENİZ KEYFİ
KONAKLAMA : Güvertede Uyku tulumları ile yatılacak
Uyku tulumu olmayanlara uyku tulumu tedarik edilecektir. ( bizden ilk defa tulum alacaklara ücretsiz, diğerlerine cüzi bedelle kiralama yapılacaktır)
FAALİYET ÜCRET: 6200 TL(*)
KATILIMCI 21 KİŞİ VE ALTINDA OLURSA ÜCRETE 1500 TL İLAVE OLACAKTIR
HİZMETE DAHİL HUSUSLAR :
İstanbul'dan başlatıp yine İstanbul'da biten tüm ulaşımlar, 2 günlük tekne ve personel maliyetleri, 2 kahvaltı, 2 öğlen yemeği, 1 akşam yemeği ( yemek menüsü: Çupra(veya köfte)+makarna +salata+ Karpuz), Herkes kendi içkisini getirebilir ayrıca teknede de içki olacak , içkiler buzdolabında saklanabilir ama bahşişleri bol tutmanızı rica edeceğiz
KONTENJAN :25 KİŞİ (Kesinlikle artırılmayacak)
Program:
Aracımız 26 Temmuz akşamı İncirli'den hareket ederek duraklardan misafirlerimizi toplayarak yola devaam edecektir. . Sabaha karşı Cunda 'da olmayı planlıyoruz. Biraz oyalanıp (Cunda sokaklarını gezip ) saat 10.00 gibi teknemize ayak basıp maceramıza başlıyoruz. Koy koy gezecek yüzecek yiyip içeceğiz. 27 temmuz saat 17:00 da ise karaya ayak basıp dönüşe geçeceğiz.
NELER LAZIM :
Şapka mayo, havlu , güneş kremi, şahsi ilaçlarınız, kaymayan terlik , isteyenler deniz ayakkabısı, şnorkel , arzu ederse meze ve içkisi getirebilirler
NELERE DİKKAT EDELİM :
Teknede kabuklu kuruyemiş yenmemesi, sert tabanlı ayakkabı ile güvertede dolaşılmaması, tuvaletlere HİÇBİR ŞEKİLDE bir madde atılmaması, tekne durmadan veya hareket halinde iken denize girilmemesi gereklidir.
Alkolu fazla kaçırıp veya kaçırmadan etrafını rahatsız edenleri tekneden indireceğimizi belirtelim. ayrıca müziğinde belli bir saatten sonra kapatılacaktır.
Evet dostlar faaliyete KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: OLASI FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380